Jdi na obsah Jdi na menu
 


O čem to je

9. 1. 2008

Ahoj jmenuju se Lilian Potterová. Můj táta je ten slavný Harry Potter, kterého zná každé malé dítě v našem-kouzelnickém světě. A moje mamka? Ginny Weasleyová. Sestra tátova nejlepšího přítele. Vypadám prý jako moje babička, krásna Lili Potterová, protože jsem po tátovi zdědila zelené oči a po mamce rezavé vlasy. Samozřejmě, že hraju za Nebelvírské kolejní mužstvo – střelkyni. Mám ještě bráchu-dvojče Jamese a ten jako by tátovi z oka vypadl, i ve vlastnostech. Černé neustále rozcuchané vlasy, zelené oči, ve kterých se utápí mnoho dívek z Bradavic, a samozřejmě i talent na famfrpál, to všechno po něm zdědil.

Naštěstí však mám kolem sebe nejlepší kamarádky. Jsme takové Nebelvírské trio: já, Kate Weasleyová a Tina Longbottomová. Kate je samozřejmě dcera Rona a Hermiony. Je podobná oběma rodičům, a tak jí vlasy létají stejně jako Hermioně, ale jsou rezavé jako jejího táty. Je chytrá po mamce a hraje za kolejní mužstvo jako brankářka. Tininými rodiči jsou Neville a Lenka Střelena, teda chtěla jsem říct Láskorádová. Tina je stejná jako její máma, věčně zasněná a hodná. Kouzlení jí jde, ale má samozřejmě velký talent na bylinkářství. Naštěstí je však z Nebelvíru a ne Havraspáru… Ufff…

Ale na druhé straně tu jsou i nepřátelé. Nevím, čím to je, ale je to můj bratr a jeho parta. Říkají si trapně (!!!!!!!!) Pobertové. Takové zneuctění památky! Divím se, že jim to táta a profesor Lupin schvalují...

Jenže to asi bude tím jejich andílkovským pohledem... jak já říkám: hovada. Kromě mého ,,perfektního'' bratra nesnášíme ještě Jacka Thomase a George Malfoye. Jack je syn Levandule a Deana a je střelec kolejního mužstva. Je to typický playboy nebo, jak říkal můj profesor němčiny na základní škole, Johny. Vysoký, svalnatý, tmavé vlasy mu padají do obličeje a zakrývají nádherné modré oči... ehm neřekla jsem nádherné? Ale jo no, ty oči jsou jediné hezké na té partě, ještě tedy bratrovy oči, protože mám stejné... No a Georg je první Malfoy, který studuje jinde než ve Zmijozelu. Je vlastně úplně jiný – citlivý, chytrý, pomáhá ostatním a není namyšlený. Nevím, jak se mohl dát do party s mým bratrem. Brzy se ho na to budu moct zeptat, protože budou naložení u nás doma prvních a posledních 14 dní o prázdninách. Jako by nestačilo, že jsem s nimi ve škole, v kolejním mužstvu, mám jednoho doma, ale ne... Mám prostě smůlu. Naštěstí k nám jednou holky a rodiče nebudou doma, tak si to pořádně užijeme.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pěkné

(Hunuska, 13. 1. 2008 17:50)

Moooc pěkný blog :-)

komentář

(Magda, 10. 1. 2008 19:42)

Vipadá to na dobrý začátek. Zatím je to hezké.

jej:)

(mynamesm, 10. 1. 2008 18:58)

pridavam sa Naiad, fakt to vyzera dobre...idem pozriet dalsie kapitolky:)

zatím to vypadá zajímavě

(Naiad, 9. 1. 2008 20:42)

No i když mi to trochu připomíná mojí povídky, což mi vůbec nevadí, tak je to docela dobrý :-) Jen tam máš trochu chyby (špatně jména, interpukci atd.) Tak já se jdu podívat na další :-) jo a spřátelím se ráda :-)